Destinație · Transilvania
Băile Ocna Sibiului
Trenuri spre Băile Ocna Sibiului, județul Sibiu: 25 de trenuri pe zi. Vezi de unde ai tren direct și cât durează drumul.
Băile Ocna SibiuluiJudețul Sibiu · 1 gară · 25 de trenuri pe zi
Trenuri spre Băile Ocna Sibiului din
Cluj-Napoca3h 36m · 2 trenuri directe/zi
Apahida3h 20m · 2 trenuri directe/zi
Sibiu15m · 13 trenuri directe/zi
Războieni2h 16m · 2 trenuri directe/zi
Teiuș1h 38m · 2 trenuri directe/zi
Câmpia Turzii2h 37m · 2 trenuri directe/zi
Mediaș58m · 10 trenuri directe/zi
Blaj1h 14m · 2 trenuri directe/zi
Aiud1h 54m · 2 trenuri directe/zi
Copșa Mică44m · 12 trenuri directe/zi
Sighișoara1h 52m · 2 trenuri directe/zi
Unirea2h 10m · 2 trenuri directe/zi
Despre Băile Ocna Sibiului
Băile Ocna Sibiului se află în județul Sibiu, în Transilvania.
Într-o zi obișnuită opresc aici 25 de trenuri, operate de CFR Călători și InterRegional Călători. Ai legături directe cu Cluj-Napoca, Apahida, Sibiu, Războieni și Teiuș.
Gări în Băile Ocna Sibiului
Din Băile Ocna Sibiului spre
Întrebări despre Băile Ocna Sibiului
Unde oprește trenul în Băile Ocna Sibiului?
Trenurile opresc în halta Băile Ocna Sibiului.
Câte trenuri opresc zilnic în Băile Ocna Sibiului?
Într-o zi obișnuită de lucru opresc 25 de trenuri, potrivit mersului trenurilor 2025–2026.
Din ce orașe ajung trenuri directe în Băile Ocna Sibiului?
Printre altele, din Cluj-Napoca, Apahida, Sibiu, Războieni, Teiuș, Câmpia Turzii, Mediaș și Blaj.