Destinație · Muntenia
Borlești Argeș
Trenuri spre Borlești Argeș, județul Argeș: 1 tren pe zi. Vezi de unde ai tren direct și cât durează drumul.
Borlești ArgeșJudețul Argeș · 1 gară · 1 tren pe zi
Trenuri spre Borlești Argeș din
Despre Borlești Argeș
Borlești Argeș se află în județul Argeș, în Muntenia.
Într-o zi obișnuită opresc aici 1 tren, operate de CFR Călători. Ai legături directe cu Curtea de Argeș, Băiculești, Merișani și Zigoneni.
Gări în Borlești Argeș
Din Borlești Argeș spre
Întrebări despre Borlești Argeș
Unde oprește trenul în Borlești Argeș?
Trenurile opresc în halta Borlești Argeș.
Câte trenuri opresc zilnic în Borlești Argeș?
Într-o zi obișnuită de lucru opresc 1 tren, potrivit mersului trenurilor 2025–2026.
Din ce orașe ajung trenuri directe în Borlești Argeș?
Printre altele, din Curtea de Argeș, Băiculești, Merișani și Zigoneni.