Destinație · Transilvania
Lunca de Mijloc
Trenuri spre Lunca de Mijloc, județul Harghita: 10 trenuri pe zi. Vezi de unde ai tren direct și cât durează drumul.
Lunca de MijlocJudețul Harghita · 1 gară · 10 trenuri pe zi
Trenuri spre Lunca de Mijloc din
Mărășești3h 15m · 4 trenuri directe/zi
Adjud2h 42m · 4 trenuri directe/zi
Miercurea Ciuc56m · 4 trenuri directe/zi
Siculeni47m · 5 trenuri directe/zi
Comănești57m · 5 trenuri directe/zi
Onești1h 52m · 4 trenuri directe/zi
Ghimeș10m · 5 trenuri directe/zi
Saline1h 29m · 4 trenuri directe/zi
Livezi Ciuc21m · 5 trenuri directe/zi
Pufești2h 55m · 4 trenuri directe/zi
Pădureni Putna3h 06m · 4 trenuri directe/zi
Domnești Târg2h 51m · 4 trenuri directe/zi
Despre Lunca de Mijloc
Localitatea Lunca de Mijloc (județul Harghita) este legată de rețeaua feroviară prin 1 gară.
Într-o zi obișnuită opresc aici 10 trenuri, operate de CFR Călători. Ai legături directe cu Mărășești, Adjud, Miercurea Ciuc, Siculeni și Comănești.
Gări în Lunca de Mijloc
Din Lunca de Mijloc spre
Întrebări despre Lunca de Mijloc
Unde oprește trenul în Lunca de Mijloc?
Trenurile opresc în halta Lunca de Mijloc.
Câte trenuri opresc zilnic în Lunca de Mijloc?
Într-o zi obișnuită de lucru opresc 10 trenuri, potrivit mersului trenurilor 2025–2026.
Din ce orașe ajung trenuri directe în Lunca de Mijloc?
Printre altele, din Mărășești, Adjud, Miercurea Ciuc, Siculeni, Comănești, Onești, Ghimeș și Saline.