Destinație · Transilvania
Turnu Roșu
Trenuri spre Turnu Roșu, județul Sibiu: 15 trenuri pe zi. Vezi de unde ai tren direct și cât durează drumul.
Turnu RoșuJudețul Sibiu · 1 gară · 15 trenuri pe zi
Trenuri spre Turnu Roșu din
Craiova4h 34m · 2 trenuri directe/zi
Sibiu39m · 7 trenuri directe/zi
Caracal4h 15m · 1 tren direct/zi
Piatra Olt3h 22m · 5 trenuri directe/zi
Tălmaciu12m · 7 trenuri directe/zi
Podu Olt4m · 7 trenuri directe/zi
Râmnicu Vâlcea1h 50m · 7 trenuri directe/zi
Drăgășani2h 53m · 5 trenuri directe/zi
Băbeni2h 18m · 5 trenuri directe/zi
Păușa1h 22m · 7 trenuri directe/zi
Călimănești1h 28m · 7 trenuri directe/zi
Câineni37m · 7 trenuri directe/zi
Despre Turnu Roșu
Localitatea Turnu Roșu (județul Sibiu) este legată de rețeaua feroviară prin 1 gară.
Într-o zi obișnuită opresc aici 15 trenuri, operate de CFR Călători. Ai legături directe cu Craiova, Sibiu, Caracal, Piatra Olt și Tălmaciu.
Gări în Turnu Roșu
Din Turnu Roșu spre
Întrebări despre Turnu Roșu
Unde oprește trenul în Turnu Roșu?
Trenurile opresc în halta Turnu Roșu.
Câte trenuri opresc zilnic în Turnu Roșu?
Într-o zi obișnuită de lucru opresc 15 trenuri, potrivit mersului trenurilor 2025–2026.
Din ce orașe ajung trenuri directe în Turnu Roșu?
Printre altele, din Craiova, Sibiu, Caracal, Piatra Olt, Tălmaciu, Podu Olt, Râmnicu Vâlcea și Drăgășani.