Destinație · Muntenia
Valea Seacă
Trenuri spre Valea Seacă, județul Buzău: 20 de trenuri pe zi. Vezi de unde ai tren direct și cât durează drumul.
Valea SeacăJudețul Buzău · 1 gară · 20 de trenuri pe zi
Trenuri spre Valea Seacă din
Buzău1h 31m · 10 trenuri directe/zi
Unguriu47m · 10 trenuri directe/zi
Cândești1h 04m · 10 trenuri directe/zi
Mărunțișu4m · 10 trenuri directe/zi
Șețu25m · 10 trenuri directe/zi
Gura Bascii4m · 10 trenuri directe/zi
Nehoiașu39m · 10 trenuri directe/zi
Rușavățu23m · 10 trenuri directe/zi
Măgura41m · 10 trenuri directe/zi
Berca57m · 10 trenuri directe/zi
Valea Sibiciului18m · 10 trenuri directe/zi
Nehoiu35m · 10 trenuri directe/zi
Despre Valea Seacă
Valea Seacă se află în județul Buzău, în Muntenia.
Într-o zi obișnuită opresc aici 20 de trenuri, operate de Transferoviar Călători. Ai legături directe cu Buzău, Unguriu, Cândești, Mărunțișu și Șețu.
Gări în Valea Seacă
Din Valea Seacă spre
Întrebări despre Valea Seacă
Unde oprește trenul în Valea Seacă?
Trenurile opresc în halta Valea Seacă.
Câte trenuri opresc zilnic în Valea Seacă?
Într-o zi obișnuită de lucru opresc 20 de trenuri, potrivit mersului trenurilor 2025–2026.
Din ce orașe ajung trenuri directe în Valea Seacă?
Printre altele, din Buzău, Unguriu, Cândești, Mărunțișu, Șețu, Gura Bascii, Nehoiașu și Rușavățu.