Haltă · județul Alba
Gara Bărăbanț Nord
Mersul trenurilor pentru halta Bărăbanț Nord: plecări și sosiri, cu ore, destinații și operatori.
Bărăbanț Nord
| Sosire | Tren | Vine din | Plecare de la origine | Operator | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06:18 | R11270 | Zlatna | 05:20 | Regio Călători | |
| 07:44 | R11272 | Alba Iulia | 07:30 | Regio Călători | |
| 14:09 | R11274 | Zlatna | 13:11 | Regio Călători | |
| 15:43 | R11276 | Alba Iulia | 15:30 | Regio Călători | |
| 17:54 | R11278 | Zlatna | 16:56 | Regio Călători | |
| 19:44 | R11280 | Alba Iulia | 19:30 | Regio Călători | |
| 22:13 | R11282 | Zlatna | 21:10 | Regio Călători | |
| 23:44 | R11284 | Alba Iulia | 23:30 | Regio Călători |
Tabela arată trenurile programate azi conform mersului oficial 2025–2026. Pentru altă zi, folosește căutarea.
Despre halta Bărăbanț Nord
Halta Bărăbanț Nord deservește localitatea Bărăbanț, din județul Alba. Într-o zi obișnuită opresc aici 8 trenuri ale operatorilor Regio Călători.
Cele mai multe plecări de azi merg spre Alba Iulia și Zlatna. Tabela de mai sus arată fiecare tren, cu ora de plecare și capătul de linie.
Haltele sunt puncte de oprire mai mici, de obicei fără casă de bilete. Biletul îl poți avea deja pe telefon, cumpărat online.
Destinații directe
Întrebări despre gara Bărăbanț Nord
Câte trenuri pleacă azi din gara Bărăbanț Nord?
Azi sunt programate 8 plecări din Bărăbanț Nord, conform mersului oficial al trenurilor.
Care este primul tren din gara Bărăbanț Nord?
Primul tren de azi pleacă la 06:19 (R 11270 spre Alba Iulia), iar ultimul la 23:45.
Ce operatori opresc în gara Bărăbanț Nord?
În Bărăbanț Nord opresc trenuri ale operatorilor Regio Călători.
Unde se află gara Bărăbanț Nord?
În localitatea Bărăbanț, județul Alba. Coordonatele stației: 46.11019, 23.57721.