Haltă · județul Bistrița-Năsăud
Gara Dealu Ștefăniței
Mersul trenurilor pentru halta Dealu Ștefăniței: plecări și sosiri, cu ore, destinații și operatori.
Dealu Ștefăniței
| Sosire | Tren | Vine din | Plecare de la origine | Operator | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02:08 | R4118 | Sighetu Marmației | 00:-30 | CFR Călători | |
| 08:03 | R4112 | Beclean pe Someș | 06:29 | CFR Călători | |
| 18:53 | R4116 | Sighetu Marmației | 16:10 | CFR Călători |
Tabela arată trenurile programate azi conform mersului oficial 2025–2026. Pentru altă zi, folosește căutarea.
Despre halta Dealu Ștefăniței
Halta Dealu Ștefăniței deservește localitatea Dealu Ștefăniței, din județul Bistrița-Năsăud. Într-o zi obișnuită opresc aici 4 trenuri ale operatorilor CFR Călători.
Cele mai multe plecări de azi merg spre Beclean pe Someș și Sighetu Marmației. Tabela de mai sus arată fiecare tren, cu ora de plecare și capătul de linie.
Haltele sunt puncte de oprire mai mici, de obicei fără casă de bilete. Biletul îl poți avea deja pe telefon, cumpărat online.
Destinații directe
Întrebări despre gara Dealu Ștefăniței
Câte trenuri pleacă azi din gara Dealu Ștefăniței?
Azi sunt programate 3 plecări din Dealu Ștefăniței, conform mersului oficial al trenurilor.
Care este primul tren din gara Dealu Ștefăniței?
Primul tren de azi pleacă la 02:09 (R 4118 spre Beclean pe Someș), iar ultimul la 19:03.
Ce operatori opresc în gara Dealu Ștefăniței?
În Dealu Ștefăniței opresc trenuri ale operatorilor CFR Călători.
Unde se află gara Dealu Ștefăniței?
În localitatea Dealu Ștefăniței, județul Bistrița-Năsăud. Coordonatele stației: 47.57741, 24.41520.