Gară · județul Cluj
Gara Dej Triaj
Mersul trenurilor pentru gara Dej Triaj: plecări și sosiri, cu ore, destinații și operatori.
Dej Triaj
| Sosire | Tren | Vine din | Plecare de la origine | Operator | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05:03 | R4372 | Dej Călători | 04:55 | CFR Călători | |
| 05:52 | R4101 | Bistrița Nord | 04:10 | CFR Călători | |
| 07:17 | R4482 | Dej Călători | 07:10 | CFR Călători | |
| 08:08 | R10633 | Bistrița Nord | 06:41 | InterRegional Călători | |
| 09:14 | R4103 | Bistrița Nord | 07:45 | CFR Călători | |
| 12:25 | R10632 | Cluj-Napoca | 11:01 | InterRegional Călători | |
| 13:00 | R4102 | Cluj-Napoca | 11:35 | CFR Călători | |
| 15:48 | R10635 | Bistrița Nord | 14:33 | InterRegional Călători | |
| 16:52 | R10634 | Cluj-Napoca | 15:28 | InterRegional Călători | |
| 17:00 | R4104 | Cluj-Napoca | 15:39 | CFR Călători | |
| 17:02 | R4105 | Bistrița Nord | 15:40 | CFR Călători | |
| 18:16 | R4485 | Ilva Mică | 16:17 | CFR Călători | |
| 18:43 | IR1830 | Galați | 06:00 | CFR Călători | |
| 19:00 | R4106 | Cluj-Napoca | 17:31 | CFR Călători | |
| 19:19 | R10636 | Cluj-Napoca | 17:52 | InterRegional Călători | |
| 20:12 | R10637 | Bistrița Nord | 18:50 | InterRegional Călători | |
| 20:13 | R4486 | Dej Călători | 20:05 | CFR Călători | |
| 20:56 | R4373 | Bistrița Nord | 19:25 | CFR Călători | |
| 21:37 | R4113 | Beclean pe Someș | 21:01 | CFR Călători |
Tabela arată trenurile programate azi conform mersului oficial 2025–2026. Pentru altă zi, folosește căutarea.
Despre gara Dej Triaj
Gara Dej Triaj deservește localitatea Dej, din județul Cluj. Într-o zi obișnuită opresc aici 25 de trenuri ale operatorilor CFR Călători și InterRegional Călători.
Cele mai multe plecări de azi merg spre Cluj-Napoca, Bistrița, Beclean pe Someș și Ilva Mică. Tabela de mai sus arată fiecare tren, cu ora de plecare și capătul de linie.
Întrebări despre gara Dej Triaj
Câte trenuri pleacă azi din gara Dej Triaj?
Azi sunt programate 19 plecări din Dej Triaj, conform mersului oficial al trenurilor.
Care este primul tren din gara Dej Triaj?
Primul tren de azi pleacă la 05:04 (R 4372 spre Bistrița Nord), iar ultimul la 21:38.
Ce operatori opresc în gara Dej Triaj?
În Dej Triaj opresc trenuri ale operatorilor CFR Călători și InterRegional Călători.
Unde se află gara Dej Triaj?
În localitatea Dej, județul Cluj. Coordonatele stației: 47.15675, 23.91304.