Haltă · județul Hunedoara
Gara Dep Petroșani
Mersul trenurilor pentru halta Dep Petroșani: plecări și sosiri, cu ore, destinații și operatori.
Dep Petroșani
| Sosire | Tren | Vine din | Plecare de la origine | Operator | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06:35 | R2702 | Simeria | 04:14 | CFR Călători | |
| 08:36 | R2703 | Petroșani | 08:33 | CFR Călători | |
| 18:56 | R2708 | Simeria | 16:22 | CFR Călători | |
| 20:14 | R2711 | Petroșani | 20:11 | CFR Călători |
Tabela arată trenurile programate azi conform mersului oficial 2025–2026. Pentru altă zi, folosește căutarea.
Despre halta Dep Petroșani
Halta Dep Petroșani deservește localitatea Dep Petroșani, din județul Hunedoara. Într-o zi obișnuită opresc aici 4 trenuri ale operatorilor CFR Călători.
Cele mai multe plecări de azi merg spre Petroșani și Simeria. Tabela de mai sus arată fiecare tren, cu ora de plecare și capătul de linie.
Haltele sunt puncte de oprire mai mici, de obicei fără casă de bilete. Biletul îl poți avea deja pe telefon, cumpărat online.
Destinații directe
Întrebări despre gara Dep Petroșani
Câte trenuri pleacă azi din gara Dep Petroșani?
Azi sunt programate 4 plecări din Dep Petroșani, conform mersului oficial al trenurilor.
Care este primul tren din gara Dep Petroșani?
Primul tren de azi pleacă la 06:36 (R 2702 spre Petroșani), iar ultimul la 20:15.
Ce operatori opresc în gara Dep Petroșani?
În Dep Petroșani opresc trenuri ale operatorilor CFR Călători.
Unde se află gara Dep Petroșani?
În localitatea Dep Petroșani, județul Hunedoara. Coordonatele stației: 45.43246, 23.36024.