Haltă · județul Bistrița-Năsăud
Gara Miceștii de Câmpie
Mersul trenurilor pentru halta Miceștii de Câmpie: plecări și sosiri, cu ore, destinații și operatori.
Miceștii de Câmpie
| Plecare | Tren | Destinație | Sosire la destinație | Operator | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04:32 | R11012 | Bistrița Nord | 06:10 | Regio Călători | Bilet |
| 05:47 | R11014 | Bistrița Nord | 07:12 | Regio Călători | Bilet |
| 09:09 | R11011 | Luduș | 11:43 | Regio Călători | Bilet |
| 10:52 | R11016 | Bistrița Nord | 12:15 | Regio Călători | Bilet |
| 12:59 | R11018 | Bistrița Nord | 14:25 | Regio Călători | Bilet |
| 16:09 | R11015 | Sărmașel | 16:42 | Regio Călători | Bilet |
| 17:21 | R11017 | Luduș | 19:48 | Regio Călători | Bilet |
| 18:45 | R11010 | Bistrița Nord | 20:12 | Regio Călători | Bilet |
| 21:57 | R11019 | Sărmașel | 22:34 | Regio Călători | Bilet |
Tabela arată trenurile programate azi conform mersului oficial 2025–2026. Pentru altă zi, folosește căutarea.
Despre halta Miceștii de Câmpie
Halta Miceștii de Câmpie deservește localitatea Miceștii de Câmpie, din județul Bistrița-Năsăud. Într-o zi obișnuită opresc aici 10 trenuri ale operatorilor Regio Călători.
Cele mai multe plecări de azi merg spre Bistrița, Luduș și Sărmașel. Tabela de mai sus arată fiecare tren, cu ora de plecare și capătul de linie.
Haltele sunt puncte de oprire mai mici, de obicei fără casă de bilete. Biletul îl poți avea deja pe telefon, cumpărat online.
Destinații directe
Întrebări despre gara Miceștii de Câmpie
Câte trenuri pleacă azi din gara Miceștii de Câmpie?
Azi sunt programate 9 plecări din Miceștii de Câmpie, conform mersului oficial al trenurilor.
Care este primul tren din gara Miceștii de Câmpie?
Primul tren de azi pleacă la 04:32 (R 11012 spre Bistrița Nord), iar ultimul la 21:57.
Ce operatori opresc în gara Miceștii de Câmpie?
În Miceștii de Câmpie opresc trenuri ale operatorilor Regio Călători.
Unde se află gara Miceștii de Câmpie?
În localitatea Miceștii de Câmpie, județul Bistrița-Năsăud. Coordonatele stației: 46.86980, 24.31021.